Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Rozpis soutěže
Základní část
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Adéla Barboříková
Post
Mateřský klub
SK UP HSC Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
1
Starty
LOLK mladší žačky - skupina II.
08.06. [OI014]
UP Olomouc "B" - Zlín "B"
4 : 19
0 branek
08.06. [OI029]
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
0 branek
02.06. [OI026]
UP Olomouc "B" - V. Bystřice
10 : 10
0 branek
19.05. [OI019]
UP Olomouc "B" - Žeravice B
12 : 6
0 branek
12.05. [OI003]
Kunovice - UP Olomouc "B"
18 : 6
0 branek
12.05. [OI018]
UP Olomouc "B" - Kunovice
6 : 25
0 branek
27.04. [OI011]
V. Bystřice - UP Olomouc "B"
16 : 5
0 branek
21.04. [OI009]
UP Olomouc "B" - UP HSC Olomouc
7 : 9
0 branek
13.04. [OI004]
Žeravice B - UP Olomouc "B"
6 : 11
0 branek
Liga Olomouckého kraje - mladší žačky
11.11. [OE022]
UP Olomouc "B" - DHK Litovel
9 : 27
1 branek
03.11. [OE019]
Žeravice - UP Olomouc "B"
19 : 2
0 branek
28.10. [OE016]
UP Olomouc "B" - Zora Olomouc
9 : 18
0 branek
14.10. [OE010]
UP Olomouc "B" - UP HSC Olomouc
12 : 23
0 branek
07.10. [OE007]
DHK Litovel - UP Olomouc "B"
25 : 8
0 branek
30.09. [OE004]
UP Olomouc "B" - Žeravice
6 : 17
0 branek
22.09. [OE001]
Zora Olomouc - UP Olomouc "B"
19 : 5
0 branek
09.09. [OE025]
UP HSC Olomouc - UP Olomouc "B"
16 : 9
0 branek
Předchozí kola
Jaro 2013 - 20. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - L.Zubří
9 : 15
video
online
U.Hradiště - Rožnov p.R.
23 : 37
video
online
Bystřice p.H. "B" - Veselá
30 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
20
17
1
2
577 : 457
35
2
Veselá
20
15
1
4
518 : 440
31
3
L.Zubří
20
15
0
5
544 : 452
30
4
U.Hradiště
20
5
2
13
490 : 543
10
5
Val.Meziříčí
20
2
2
16
464 : 589
6
6
Bystřice p.H. "B"
20
3
0
17
493 : 605
6
Tabulka střelců
Jiří Hradil
TJ Bystřice pod Hostýnem B
132
Lukáš Holiš
TJ Lesana Zubří
120
David Dobiáš
TJ Rožnov p.R.
119
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
39
Lukáš Holiš
TJ Lesana Zubří
27
Jaroslav Čech
TJ Veselá
27
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Vaclach
TJ Bystřice pod Hostýnem B
42
Radek Čechmánek
Slávia Uherské Hradiště
32
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.