Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Aneta Rafajová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.12.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK mladší žačky - skupina I.
8.6. 00:00
OH029
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
28.4. 14:45
OH012
Zlín "A" - Zora Olomouc
22 : 12
LOLK mladší žačky - skupina II.
18.5. 16:00
OI021
Zlín "B" - V. Bystřice
16 : 4
28.4. 13:30
OI012
Zlín "B" - Kunovice
7 : 26
Zlínská liga - starší žáci, jaro
2.6. 13:15
ZCJ044
Luhačovice - Zlín "A"
21 : 19
18.5. 12:15
ZCJ032
Zlín "B" - Vsetín
19 : 31
11.5. 09:30
ZCJ030
Napajedla - Zlín "B"
12 : 11
4.5. 13:50
ZCJ023
Vsetín - Bystřice p.H.
30 : 25
24.4. 17:15
ZCJ020
Zlín "B" - Zlín "A"
21 : 29
16.4. 16:45
ZCJ007
Vsetín - Zubří
34 : 26
7.4. 10:15
ZCJ003
Luhačovice - Zlín "B"
33 : 17
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
2.6. 12:00
ZDJ044
Luhačovice - Zlín "A"
4 : 37
22.5. 14:30
ZDJ033
Zlín "A" - U.Hradiště
19 : 9
18.5. 11:00
ZDJ032
Zlín "B" - Vsetín
18 : 18
11.5. 11:00
ZDJ030
Napajedla - Zlín "B"
21 : 13
4.5. 12:30
ZDJ023
Vsetín - Bystřice p.H.
17 : 18
24.4. 16:00
ZDJ020
Zlín "B" - Zlín "A"
8 : 26
16.4. 15:30
ZDJ007
Vsetín - Zubří
16 : 27
7.4. 09:00
ZDJ003
Luhačovice - Zlín "B"
6 : 25
Zlínská liga - starší žačky,jaro
5.6. 17:15
ZEJ042
Zlín "B" - L.Zubří
32 : 12
2.6. 10:00
ZEJ045
Otrokovice - Zlín "C"
11 : 19
18.5. 14:45
ZEJ035
Zlín "C" - Velká Bystřice
13 : 11
28.4. 12:45
ZEJ020
Zlín "A" - Kunovice
38 : 17
28.4. 11:30
ZEJ019
Zlín "B" - Otrokovice
23 : 10
20.4. 10:00
ZEJ012
Otrokovice - Zlín "A"
8 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
video
online
Žeravice B - Kunovice
3 : 23
video
online
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
10
9
0
1
210 : 56
18
2
Zlín "B"
10
8
0
2
164 : 92
16
3
V. Bystřice
10
6
1
3
114 : 101
13
4
UP HSC Olomouc
10
4
0
6
106 : 166
8
5
UP Olomouc "B"
10
2
1
7
81 : 145
5
6
Žeravice B
10
0
0
10
41 : 156
0
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
66
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimková
SK UP HSC Olomouc "B"
11
Veronika Rozumová
HC Zlín "B"
10
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
12
Nikol Dušková
SK UP HSC Olomouc "B"
8
Eva Uhlířová
SK Žeravice B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.