Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Rozpis soutěže
Regionální kvalifikace
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Aneta Rafajová
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.12.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK mladší žačky - skupina I.
8.6. 00:00
OH029
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
28.4. 14:45
OH012
Zlín "A" - Zora Olomouc
22 : 12
LOLK mladší žačky - skupina II.
18.5. 16:00
OI021
Zlín "B" - V. Bystřice
16 : 4
28.4. 13:30
OI012
Zlín "B" - Kunovice
7 : 26
Zlínská liga - starší žáci, jaro
2.6. 13:15
ZCJ044
Luhačovice - Zlín "A"
21 : 19
18.5. 12:15
ZCJ032
Zlín "B" - Vsetín
19 : 31
11.5. 09:30
ZCJ030
Napajedla - Zlín "B"
12 : 11
4.5. 13:50
ZCJ023
Vsetín - Bystřice p.H.
30 : 25
24.4. 17:15
ZCJ020
Zlín "B" - Zlín "A"
21 : 29
16.4. 16:45
ZCJ007
Vsetín - Zubří
34 : 26
7.4. 10:15
ZCJ003
Luhačovice - Zlín "B"
33 : 17
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
2.6. 12:00
ZDJ044
Luhačovice - Zlín "A"
4 : 37
22.5. 14:30
ZDJ033
Zlín "A" - U.Hradiště
19 : 9
18.5. 11:00
ZDJ032
Zlín "B" - Vsetín
18 : 18
11.5. 11:00
ZDJ030
Napajedla - Zlín "B"
21 : 13
4.5. 12:30
ZDJ023
Vsetín - Bystřice p.H.
17 : 18
24.4. 16:00
ZDJ020
Zlín "B" - Zlín "A"
8 : 26
16.4. 15:30
ZDJ007
Vsetín - Zubří
16 : 27
7.4. 09:00
ZDJ003
Luhačovice - Zlín "B"
6 : 25
Zlínská liga - starší žačky,jaro
5.6. 17:15
ZEJ042
Zlín "B" - L.Zubří
32 : 12
2.6. 10:00
ZEJ045
Otrokovice - Zlín "C"
11 : 19
18.5. 14:45
ZEJ035
Zlín "C" - Velká Bystřice
13 : 11
28.4. 12:45
ZEJ020
Zlín "A" - Kunovice
38 : 17
28.4. 11:30
ZEJ019
Zlín "B" - Otrokovice
23 : 10
20.4. 10:00
ZEJ012
Otrokovice - Zlín "A"
8 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Kvalifikace - 5. kolo - výsledky
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "B"
4
4
0
0
64 : 43
8
2
SKH Velká n.V.
4
3
0
1
57 : 45
6
3
Kunovice
4
2
0
2
50 : 53
4
4
Ivančice
4
1
0
3
52 : 62
2
5
L.Zubří
4
0
0
4
42 : 62
0
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
22
Nikol Soldánová
SHK Kunovice
19
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
17
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nicola Masarová
HC Zlín "B"
5
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
4
Bára Krejčíková
HK Ivančice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavlína Zemčíková
SKH Velká nad Veličkou
4
Iva Ulrychová
TJ Lesana Zubří
2
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
2
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.