Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Rozpis soutěže
Podzim 2012
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Dominika Michlová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Liga Olomouckého kraje - muži
5.5. 10:30
OA068
Dřevohostice - Uničov B
22 : 12
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
25.5. 09:20
OD112
V. Bystřice - Litovel
33 : 7
20.4. 14:30
OD083
STM Olomouc - Velká Bystřice B
27 : 12
20.4. 13:00
OD082
STM Olomouc B - Házená Uničov
13 : 22
10.11. 14:00
OD048
Žeravice - Házená Uničov
19 : 20
21.10. 10:00
OD029
V. Bystřice - STM Olomouc B
25 : 9
21.10. 09:00
OD050
Velká Bystřice B - Žeravice
12 : 14
6.10. 09:30
OD016
Házená Uničov - STM Olomouc B
22 : 13
29.9. 09:20
OD051
V. Bystřice - Kostelec na Hané
17 : 11
LOLK starší žáci - skupina I.
11.5. 10:00
OF017
Litovel - STM Olomouc
24 : 26
9.5. 18:00
OF006
V. Bystřice - STM Olomouc
37 : 21
20.4. 16:00
OF007
STM Olomouc - Uničov
26 : 18
LOLK starší žáci - skupina II.
25.5. 12:00
OG023
Velká Bystřice B - Senice
29 : 25
LOLK mladší žačky - skupina I.
8.5. 09:00
OH020
Zora Olomouc - Otrokovice
4 : 7
4.5. 09:00
OH013
Zora Olomouc - Žeravice
10 : 20
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
21.10. 12:00
OB015
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
32 : 20
6.10. 10:30
OB008
Uničov - Horka nad Moravou
28 : 12
29.9. 12:00
OB005
Velká Bystřice B - Uničov
29 : 18
Liga Olomouckého kraje - starší žáci B
3.11. 15:30
OC021
Sokol II.Prostějov - Senice
25 : 20
29.9. 13:30
OC005
V. Bystřice - Hranice
40 : 15
Zlínská liga - starší žačky,podzim
20.10. 10:15
ZE028
Zora Olomouc - Otrokovice
38 : 9
20.10. 09:00
ZE026
Holečkova - Zlín "A"
7 : 37
29.9. 10:40
ZE013
Velká Bystřice - L.Zubří
16 : 18
Zlínská liga - starší žačky,jaro
25.5. 10:40
ZEJ037
Velká Bystřice - Otrokovice
22 : 8
8.5. 12:00
ZEJ034
Otrokovice - Zora Olomouc
4 : 28
8.5. 10:15
ZEJ025
Zora Olomouc - Velká Bystřice
24 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2012 - 11. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
23 : 15
video
online
Zubří - Zlín "B"
34 : 17
video
online
Zlín "A" - Luhačovice
20 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
7
7
0
0
173 : 129
14
2
Luhačovice
7
5
0
2
192 : 148
10
3
Zubří
7
5
1
1
200 : 144
9
4
Zlín "A"
7
4
0
3
166 : 145
8
5
Napajedla
7
2
2
3
133 : 156
6
6
Bystřice p.H.
7
1
1
5
130 : 167
3
7
Vsetín
7
1
1
5
157 : 197
3
8
Zlín "B"
7
0
1
6
112 : 177
1
Tabulka střelců
Tomáš Cáb
HC Zubří "A"
61
Tomáš Grochol
TJ Rožnov p.R.
55
Štěpán Slovák
TJ Sokol Luhačovice
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
11
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
8
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kryštof Solař
KH Zbrojovka Vsetín
20
Viet Anh Nguyen
TJ Bystřice pod Hostýnem
20
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.