Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Roman Smékal
Mateřský klub
SK Droždín
Rok narození
1973
Typ licence
Licence A
Platnost licence
8.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE130
Kostelec n.H. - Maloměřice
28 : 23
28.4. 15:00
AE111
Bohunice - Hustopeče
26 : 19
20.4. 17:00
AE103
Ivančice - V. Meziříčí
24 : 17
13.4. 11:00
AE097
Maloměřice - Ivančice
22 : 24
23.3. 15:00
AE092
Prostějov - V. Meziříčí
35 : 27
18.11. 17:00
AE044
Telnice - Maloměřice
36 : 25
20.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Prostějov
30 : 23
13.10. 11:00
AE020
Maloměřice - Brno B
25 : 25
6.10. 14:00
AE014
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 26
22.9. 15:00
AE002
Prostějov - Telnice
27 : 27
2.liga mužů SM
12.5. 15:00
AF126
Uničov A - Polanka
24 : 32
4.5. 10:30
AF118
Šumperk - V. Bystřice
24 : 24
27.4. 17:30
AF111
V. Bystřice - Vsetín
34 : 23
17.3. 15:00
AF087
Uničov A - Holešov
31 : 37
3.3. 10:30
AF078
Šumperk - Vsetín
33 : 26
23.2. 17:30
AF071
V. Bystřice - Polanka
32 : 22
9.12. 10:45
AF064
Napajedla - Trnávka
28 : 25
2.12. 10:30
AF057
Šumperk - Napajedla
25 : 27
11.11. 10:30
AF042
Napajedla - Holešov
27 : 27
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
21.10. 15:00
AF028
Uničov A - Ostrava
36 : 27
21.9. 18:00
AF002
Šumperk - Ostrava
33 : 18
1.liga starších dorostenců
24.2. 13:00
AG072
Zlín - HK Lovosice
36 : 26
2.liga starších dorostenců M
27.4. 15:30
AI111
V. Bystřice - Vsetín
32 : 35
20.4. 13:00
AI103
HK Ivančice - Hranice
28 : 26
13.4. 13:00
AI097
Maloměřice - HK Ivančice
22 : 33
23.3. 13:00
AI092
Prostějov - Hranice
35 : 31
23.2. 15:30
AI071
V. Bystřice - SK Kuřim
28 : 25
9.12. 15:00
AI061
Přerov - HK Ivančice
28 : 26
10.11. 11:00
AI039
Přerov - Prostějov
29 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.