Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2013
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
11.5. 15:00
AF125
MHK Karviná - Hranice B
29 : 33
4.5. 10:30
AF117
Trnávka - MHK Karviná
21 : 30
2.3. 14:00
AF077
Trnávka - Ostrava
30 : 23
17.11. 18:00
AF047
Trnávka - Uničov A
32 : 27
6.10. 18:00
AF014
Trnávka - Vsetín
36 : 28
1.liga mladších dorostenců
23.3. 10:30
AJ092
Karviná - Kopřivnice
35 : 21
2.liga žen M
28.4. 16:00
AT056
Karviná - Bohunice
20 : 26
4.11. 10:30
AT019
Karviná - SK Velká Bystřice
27 : 25
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:45
AW054
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
18 : 47
1.liga mladších dorostenek M
28.4. 14:00
AY089
Karviná - Bohunice
21 : 30
9.2. 11:00
AY102
Karviná - V. Meziříčí
23 : 29
4.11. 12:30
AY037
Karviná - Pardubice
27 : 24
Žákovská liga starších žaček
2.6. 13:30
AZ201
Poruba - Slavia
11 : 12
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 15:45
AZ194
Zlín "A" - Slavia
18 : 11
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
1.6. 08:30
AZ187
Slavia - Zora Olomouc
15 : 10
20.1. 16:40
AZ029
Kobylisy II - H. Brod
24 : 16
20.1. 16:00
AZ028
Č.Budějovice - DHC Plzeň A
13 : 17
20.1. 14:00
AZ025
Č.Budějovice - Kobylisy II
19 : 22
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 11:20
AZ021
H. Brod - Č.Budějovice
20 : 16
20.1. 10:40
AZ020
DHC Plzeň A - Holečkova
19 : 11
20.1. 09:20
AZ018
Holečkova - H. Brod
12 : 15
20.1. 08:00
AZ016
Zlín "B" - Č.Budějovice
19 : 16
Moravskoslezská liga muži
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
LOLK mladší žačky - skupina I.
1.5. 09:30
OH014
L.Zubří - Zlín "A"
13 : 14
Zlínská liga - muži
5.5. 15:00
ZA057
L.Zubří - Bystřice p.H. "B"
34 : 20
20.4. 14:00
ZA051
Val.Meziříčí - Veselá
21 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
12 : 13
video
online
Velká Bystřice - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Otrokovice - Zlín "C"
11 : 19
video
online
Zlín "B" - L.Zubří
32 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
8
7
1
0
193 : 89
15
2
Zlín "A"
8
7
0
1
244 : 110
14
3
Zlín "B"
8
5
1
2
188 : 159
11
4
Holečkova
8
5
0
3
152 : 163
10
5
Zlín "C"
8
4
0
4
126 : 159
8
6
L.Zubří
8
3
0
5
163 : 187
6
7
Velká Bystřice
8
2
0
6
88 : 132
4
8
Kunovice
8
2
0
6
108 : 155
4
9
Otrokovice
8
0
0
8
80 : 188
0
Tabulka střelců
Monika Bajerová
DHK Zora - Holečkova
75
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
63
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
54
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
20
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Nikol Soldánová
SHK Kunovice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Polomíková
HC Zlín "B"
20
Chiara Concolino
DHK Zora - Holečkova
12
Veronika Fuksová
HC Zlín "A"
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.