Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Milan Pelech
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.9.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
18.5. 11:30
AI130
Rožnov p.R. - Maloměřice
57 : 18
4.5. 11:30
AI117
Rožnov p.R. - Handball KP Brno
30 : 31
2.liga mladších dorostenců M
18.5. 10:00
AL130
Rožnov p.R. - Napajedla
38 : 26
4.5. 10:00
AL117
Rožnov p.R. - Zlín
30 : 19
2.liga starších dorostenek M
28.4. 15:45
AW055
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
10 : 38
27.4. 13:00
AW057
Sokol Poruba B - HK Hodonín
33 : 35
11.11. 15:45
AW024
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
17 : 41
21.10. 15:45
AW015
TJ Nový Jičín - Tatran Bohunice
6 : 39
1.liga mladších dorostenek M
19.4. 17:15
AY116
Karviná - Poruba
23 : 34
10.11. 12:30
AY048
Karviná - J.Hradec
28 : 30
Žákovská liga starších žaček
19.1. 17:20
AZ060
Háje - Poruba
19 : 11
19.1. 15:20
AZ057
Pardubice - Háje
8 : 29
19.1. 13:20
AZ054
Astra - Pardubice
11 : 10
19.1. 11:20
AZ051
Astra - Poruba
13 : 19
19.1. 09:20
AZ048
Háje - Astra
24 : 6
Moravskoslezská liga muži
19.5. 17:30
NA074
Nový Jičín - Krmelín
25 : 32
19.5. 17:30
NA074
Nový Jičín - Krmelín
25 : 32
11.5. 09:30
NA069
Orlová - Hlučín
26 : 30
21.10. 17:30
NA032
Nový Jičín - Frýdek-Místek
15 : 33
20.10. 18:00
NA034
Paskov - Klimkovice
38 : 22
29.9. 11:30
NA019
Klimkovice - Suchdol n/O
18 : 28
Moravskoslezská liga starší žáci I.třída
8.6. 11:30
NC059
Karviná A - Polanka
37 : 19
27.10. 15:45
NC022
Kopřivnice A - Polanka
34 : 25
13.10. 12:30
NC018
Karviná A - F.-Místek A
31 : 19
29.9. 10:10
NC011
Klimkovice - Karviná A
8 : 57
nezadáno
NC034
Karviná A - Kopřivnice A
39 : 23
Moravskoslezská liga starší žáci II.třída
11.5. 16:00
ND042
KH Orel Paskov - Orlová
32 : 21
nezadáno
ND029
Karviná B - Orlová
34 : 22
Moravskoslezská liga mladší žáci I.třída
8.6. 10:00
NE059
Karviná A - Polanka A
33 : 9
27.10. 13:15
NE022
Kopřivnice - Polanka A
27 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.