Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Václav Kollros
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1968
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
3.3. 15:00
AO106
Strakonice A - Kutná Hora
31 : 14
3.3. 14:00
AO105
Zubří - Talent A
24 : 21
3.3. 11:30
AO103
Talent A - Strakonice A
17 : 17
3.3. 09:00
AO101
Strakonice A - Zubří
18 : 28
Jč KP mladší žactvo
18.5. 09:00
HB038
Strakonice B - Třeboň
14 : 20
13.4. 12:00
HB026
Strakonice B - Č.Budějovice
29 : 18
13.4. 10:00
HB025
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
13.4. 10:00
HB027
Příbram - Třeboň
3 : 13
6.4. 11:30
HB024
Strakonice B - Příbram
40 : 6
6.4. 09:30
HB023
Strakonice A - Příbram
33 : 2
27.10. 13:00
HB019
Strakonice A - Třeboň
26 : 9
27.10. 10:00
HB018
Strakonice B - Třeboň
25 : 12
22.9. 12:00
HB006
Strakonice B - Č.Budějovice
30 : 22
22.9. 10:00
HB005
Strakonice A - Č.Budějovice
28 : 23
15.9. 10:30
HB004
Strakonice B - Příbram
31 : 2
15.9. 09:00
HB003
Strakonice A - Příbram
25 : 2
Jč KP starší žáci
25.5. 12:00
HC024
Strakonice A - Třeboň
26 : 17
10.5. 16:00
HC022
Strakonice B - Strakonice A
15 : 26
3.11. 14:15
HC002
Strakonice B - Sez. Ústí
26 : 22
3.11. 12:45
HC001
Strakonice A - Sez. Ústí
28 : 24
27.10. 14:00
HC011
Strakonice B - Třeboň
30 : 19
27.10. 11:00
HC012
Strakonice A - Třeboň
35 : 12
11.9. 16:00
HC004
Strakonice A - Strakonice B
25 : 10
Jč KP starší žačky
18.5. 13:00
HF021
Písek - Třeboň
23 : 9
Jč KP muži
25.5. 13:30
HM024
Strakonice B - Sez.Ústí B
30 : 27
22.5. 18:00
HM023
Strakonice C - Č.Budějovice B
32 : 27
2.5. 20:00
HM019
Strakonice C - Strakonice B
25 : 37
27.4. 12:15
HM015
Strakonice C - Sez.Ústí B
30 : 27
12.4. 18:00
HM016
Strakonice B - Č.Budějovice B
26 : 22
3.11. 18:00
HM011
Strakonice C - Č.Budějovice B
30 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.