Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Rozpis soutěže
Podzim 2012
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
20.1. 17:20
AZ045
Kunovice - Velká Bystřice
12 : 4
20.1. 15:20
AZ042
HC Plzeň - Kunovice
12 : 13
20.1. 13:20
AZ039
J.Hradec - HC Plzeň
11 : 21
20.1. 11:20
AZ036
J.Hradec - Velká Bystřice
9 : 9
20.1. 09:20
AZ033
Kunovice - J.Hradec
12 : 12
Liga Olomouckého kraje - muži
18.5. 11:00
OA076
Přerov "B" - Žeravice
25 : 19
5.5. 09:30
OA066
Přerov "B" - Kostelec B
29 : 25
27.4. 10:30
OA063
Uničov B - Senice
26 : 22
21.4. 10:30
OA057
Dřevohostice - Kostelec B
33 : 23
13.4. 11:30
OA055
Tatran Litovel B - Dřevohostice
32 : 25
13.4. 10:30
OA054
Kostelec B - Senice
32 : 30
13.10. 11:30
OA020
Tatran Litovel B - Kostelec B
36 : 36
6.10. 11:30
OA011
Tatran Litovel B - Přerov "B"
29 : 32
29.9. 15:00
OA007
Droždín - Uničov B
28 : 28
22.9. 10:30
OA005
Uničov B - SK Velká Bystřice B
28 : 22
16.9. 10:30
OA045
Senice - Dřevohostice
25 : 28
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
8.6. 16:30
OD122
Horka nad Moravou - STM Olomouc B
13 : 19
26.5. 09:00
OD111
Horka nad Moravou - Hranice
20 : 11
19.5. 09:00
OD106
Horka nad Moravou - V. Bystřice
18 : 28
13.4. 13:00
OD078
Litovel - Horka nad Moravou
23 : 14
10.11. 16:00
OD047
Kostelec na Hané - Velká Bystřice B
29 : 8
3.11. 09:30
OD039
Velká Bystřice B - Litovel
16 : 17
3.11. 08:00
OD040
V. Bystřice - Horka nad Moravou
26 : 6
13.10. 09:00
OD024
Litovel - Kostelec na Hané
4 : 15
22.9. 09:00
OD005
Házená Uničov - Hranice
21 : 3
LOLK starší žáci - skupina I.
1.6. 11:00
OF026
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
19 : 34
18.5. 09:00
OF020
Sokol HC Přerov - Litovel
27 : 24
5.5. 11:30
OF013
Sokol HC Přerov - Uničov
25 : 17
27.4. 09:00
OF010
Uničov - Litovel
17 : 32
13.4. 10:00
OF005
Litovel - Sokol HC Přerov
27 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Podzim 2012 - 11. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - Val.Meziříčí
16 : 16
video
online
Rožnov p.R. - Bystřice p.H.
18 : 7
video
online
U.Hradiště - Napajedla
18 : 5
video
online
Zubří - Zlín "B"
19 : 9
video
online
Zlín "A" - Luhačovice
28 : 3
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
9
9
0
0
221 : 102
18
2
Zlín "A"
9
8
0
1
236 : 82
16
3
Rožnov p.R.
9
6
1
2
168 : 122
13
4
U.Hradiště
9
5
1
3
167 : 130
11
5
Napajedla
9
5
0
4
89 : 128
8
6
Zlín "B"
9
3
2
4
110 : 119
8
7
Vsetín
9
3
1
5
138 : 159
7
8
Bystřice p.H.
9
2
0
7
89 : 144
4
9
Luhačovice
9
0
0
9
56 : 234
0
10
Val.Meziříčí
9
1
1
7
114 : 168
-1
Tabulka střelců
David Lefan
HC Zlín "A"
72
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
59
Vladimír Maňas
TJ Valašské Meziříčí
43
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Malaník
HC Zlín "B"
7
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
7
Vladimír Maňas
TJ Valašské Meziříčí
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Srpek
TJ Valašské Meziříčí
18
Filip Novák
Slávia Uherské Hradiště
12
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.