Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
10.2. 10:30
AZ064
DHC-SVŠ Plzeň - Kobylisy II
20 : 17
10.2. 09:40
AZ063
Kunovice - SKH Velká n.V.
12 : 4
10.2. 08:00
AZ061
SKH Velká n.V. - DHC-SVŠ Plzeň
10 : 17
Liga Olomouckého kraje - muži
7.4. 14:00
OA050
SK Velká Bystřice B - Uničov B
28 : 25
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
10.11. 14:30
OD045
Hranice - Horka nad Moravou
10 : 13
22.9. 09:00
OD003
Kostelec na Hané - STM Olomouc B
19 : 7
LOLK starší žáci - skupina I.
18.5. 11:00
OF019
Sokol II.Prostějov - Uničov
22 : 21
20.4. 11:00
OF009
Sokol II.Prostějov - Litovel
20 : 25
LOLK mladší žačky - skupina I.
20.5. 17:00
OH024
Otrokovice - L.Zubří
8 : 11
LOLK mladší žačky - skupina II.
1.6. 10:00
OI027
Kunovice - Zlín "B"
16 : 11
7.4. 12:30
OI001
V. Bystřice - Žeravice B
14 : 2
Regionální kvalifikace JV dívky
9.12. 13:40
RKD JV008
SKH Velká n.V. - Ivančice
15 : 12
9.12. 13:00
RKD JV007
Zlín "B" - L.Zubří
19 : 12
9.12. 11:40
RKD JV005
L.Zubří - Ivančice
11 : 12
9.12. 09:50
RKD JV002
SKH Velká n.V. - L.Zubří
15 : 8
9.12. 09:00
RKD JV001
Kunovice - Zlín "B"
6 : 12
Zlínská liga - muži
1.6. 15:30
ZA068
U.Hradiště - Rožnov p.R.
23 : 37
26.5. 14:00
ZA066
Veselá - Val.Meziříčí
23 : 15
27.4. 11:30
ZA053
Rožnov p.R. - U.Hradiště
29 : 19
8.9. 15:30
ZA003
U.Hradiště - Rožnov p.R.
25 : 30
Zlínská liga - starší žáci, jaro
2.6. 12:45
ZCJ043
Zlín "B" - Zubří
13 : 32
30.5. 16:30
ZCJ026
Luhačovice - Zubří B
47 : 20
26.5. 10:15
ZCJ037
Bystřice p.H. - Luhačovice
20 : 23
27.4. 10:00
ZCJ018
Rožnov p.R. - Vsetín
34 : 17
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
20.10. 11:15
ZD037
Zlín "B" - Val.Meziříčí
15 : 7
6.10. 11:45
ZD025
Zlín "A" - Val.Meziříčí
35 : 9
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
2.6. 11:30
ZDJ043
Zlín "B" - Zubří
14 : 18
26.5. 09:00
ZDJ037
Bystřice p.H. - Luhačovice
18 : 6
27.4. 09:00
ZDJ018
Rožnov p.R. - Vsetín
15 : 11
Zlínská liga - starší žačky,podzim
20.10. 10:00
ZE025
Zlín "B" - Velká Bystřice
20 : 5
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.