Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2013
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
2.liga žen M
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:40
AZ069
Žirovnice - SKH Velká n.V.
15 : 13
10.2. 13:00
AZ067
DHC-SVŠ Plzeň - Žirovnice
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Zubří B - Vsetín
26 : 30
video
online
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
21 : 30
video
online
Zlín "B" - Zubří
13 : 32
video
online
Luhačovice - Zlín "A"
21 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov p.R.
8
8
0
0
221 : 131
16
2
Luhačovice
8
6
0
2
226 : 178
12
3
Vsetín
8
5
0
3
225 : 211
10
4
Zubří
8
6
0
2
230 : 171
10
5
Zlín "A"
8
4
0
4
198 : 167
8
6
Bystřice p.H.
8
3
0
5
174 : 192
6
7
Zlín "B"
8
1
0
7
140 : 200
2
8
Napajedla
8
1
0
7
135 : 214
2
9
Zubří B
8
2
0
6
180 : 265
2
Tabulka střelců
Vojtěch Číž
KH Zbrojovka Vsetín
83
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
67
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
62
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
13
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
10
Adam Bazel
HC Zlín "A"
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Měchura
TJ Bystřice pod Hostýnem
18
Jiří Kunz
Slavia Fatra Napajedla
14
Viet Anh Nguyen
TJ Bystřice pod Hostýnem
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.