Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Rozpis soutěže
Zákadní část
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
18.5. 15:00
AE131
Prostějov - H.Brod
36 : 21
20.4. 15:00
AE105
Prostějov - Sokolnice
36 : 27
17.11. 15:00
AE046
Prostějov - Brno B
27 : 33
27.10. 15:00
AE035
Prostějov - SK Kuřim
29 : 25
22.9. 10:30
AE003
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 25
2.liga mužů SM
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
14.4. 15:00
AF100
Uničov A - Vsetín
20 : 25
24.3. 10:30
AF092
Šumperk - Hranice B
39 : 22
24.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
28 : 32
2.12. 10:30
AF059
Hranice B - MHK Karviná
26 : 31
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
14.10. 10:30
AF021
Holešov - Uničov A
25 : 24
29.9. 17:30
AF008
V. Bystřice - Uničov A
35 : 20
1.liga starších dorostenců
20.10. 13:00
AG029
Zlín - Dukla
13 : 36
2.liga starších dorostenců M
18.5. 13:00
AI131
Prostějov - Olomouc
24 : 23
20.4. 17:00
AI105
Prostějov - Přerov
40 : 26
2.12. 13:00
AI059
Hranice - Handball KP Brno
22 : 31
17.11. 13:00
AI046
Prostějov - Handball KP Brno
22 : 42
10.11. 13:00
AI037
Hranice - HK Ivančice
35 : 29
27.10. 13:00
AI035
Prostějov - SK Kuřim
37 : 15
29.9. 15:30
AI008
V. Bystřice - Přerov
23 : 32
2.liga mladších dorostenců M
20.4. 13:00
AL105
Prostějov - Litovel
44 : 25
13.4. 11:00
AL099
Zlín - Sokol Telnice
40 : 30
17.11. 17:00
AL046
Prostějov - Zlín
34 : 34
27.10. 17:00
AL035
Prostějov - DTJ Polanka
19 : 21
6.10. 13:30
AL018
Zlín - Sokol Dolní Cerekev
31 : 25
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN023
U.Hradiště - Prostějov
22 : 32
2.liga žen M
7.4. 16:00
AT046
SK Velká Bystřice - Bohunice
23 : 23
Žákovská liga starších žaček
10.2. 14:40
AZ069
Žirovnice - SKH Velká n.V.
15 : 13
10.2. 13:00
AZ067
DHC-SVŠ Plzeň - Žirovnice
16 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 2012 - 14. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - L.Zubří
11.5. 00:00
video
online
Otrokovice - Zora Olomouc
11.5. 00:00
video
online
Zlín "A" - Holečkova
11.5. 00:00
video
online
Velká Bystřice - Zlín "B"
11.5. 00:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
7
7
0
0
252 : 95
14
2
Zlín "B"
7
6
0
1
190 : 131
12
3
Zora Olomouc
7
5
0
2
205 : 123
10
4
Kunovice
7
3
0
4
139 : 163
6
5
L.Zubří
7
3
0
4
139 : 188
6
6
Holečkova
7
2
0
5
134 : 172
4
7
Velká Bystřice
7
2
0
5
93 : 139
4
8
Otrokovice
7
0
0
7
74 : 215
0
Tabulka střelců
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
53
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
52
Monika Bajerová
DHK Zora - Holečkova
46
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nicola Masarová
HC Zlín "B"
18
Kateřina Pšenicová
TJ Lesana Zubří
11
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
12
Kateřina Konůpková
DHK Zora Olomouc
12
Eliška Konvičná
TJ Lesana Zubří
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.