Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
11.5. 11:00
AE123
Maloměřice - Prostějov
31 : 26
10.11. 16:00
AE038
SK Kuřim - Kostelec n.H.
34 : 21
22.9. 15:00
AE002
Prostějov - Telnice
27 : 27
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF129
Hranice B - V. Bystřice
27 : 32
12.5. 10:30
AF122
Holešov - Vsetín
20 : 28
2.3. 10:30
AF073
MHK Karviná - Zubří B
29 : 20
1.12. 18:00
AF056
Vsetín - Holešov
33 : 19
24.11. 16:00
AF051
MHK Karviná - Trnávka
38 : 17
28.10. 14:30
AF034
Vsetín - Uničov A
32 : 19
7.10. 15:00
AF017
Uničov A - Napajedla
20 : 28
6.10. 18:00
AF014
Trnávka - Vsetín
36 : 28
30.9. 14:30
AF012
Vsetín - Šumperk
35 : 27
2.liga starších dorostenců M
11.5. 13:00
AI123
Maloměřice - Prostějov
39 : 35
1.12. 16:00
AI056
Vsetín - Olomouc
35 : 22
10.11. 14:00
AI038
SK Kuřim - Rožnov p.R.
22 : 41
28.10. 16:30
AI034
Vsetín - Přerov
30 : 38
27.10. 15:30
AI036
Rožnov p.R. - Hranice
34 : 29
30.9. 16:30
AI012
Vsetín - Prostějov
50 : 38
22.9. 13:00
AI002
Prostějov - Sokol Telnice
39 : 25
1.liga mladších dorostenců
23.3. 10:30
AJ092
Karviná - Kopřivnice
35 : 21
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 13:30
AL036
Rožnov p.R. - Velké Meziříčí
33 : 24
22.9. 17:00
AL002
Prostějov - Sokol Telnice
27 : 34
2.liga starších dorostenek M
21.4. 15:45
AW054
TJ Nový Jičín - HK Veselí n.M.
18 : 47
18.11. 15:45
AW025
TJ Nový Jičín - TJ Jiskra Otrokovice
13 : 39
Jihomoravská liga mužů
11.5. 15:00
LA123
SHC Maloměřice B - Brno IV
33 : 18
10.11. 18:00
LA038
SK Kuřim B - Tišnov
26 : 29
Moravskoslezská liga muži
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
21.4. 17:30
NA052
Nový Jičín - Paskov
22 : 21
Liga Olomouckého kraje - muži
13.10. 11:00
OA016
Přerov "B" - Droždín
21 : 30
LOLK starší žáci - skupina II.
28.4. 08:30
OG010
Hranice - Žeravice
36 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.