Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Rozpis soutěže
Jaro 2013
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Al Azawy
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Sára Bednaříková
TJ Sokol Luhačovice
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Blažek
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Cáb
HC Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Caudr
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Cerhák
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Filip Čáblík
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Čamek
HC Zlín "A"
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Deák
TJ Rožnov p.R.
8 - 0 - 0 - 4
Vlastimil Fabík
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Josef Goldmann
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Havel
Slávia Uherské Hradiště
12 - 0 - 0 - 6
Kateřina Hlaďáková
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Hnaníčková
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Holčák
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Filip Horák
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Radek Hrstka
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Indrák
Slavia Fatra Napajedla
18 - 0 - 1 - 9
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
6 - 0 - 0 - 3
Přemek Janda
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Filip Koleček
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Josef Koleček
HC Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Koleček
HC Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Václav Kovarčík
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Kozumplík
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Jonáš Kozumplík
HC Zlín "A"
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Krupa
HC Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Křiva
HC Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Kučera
KH Zbrojovka Vsetín
4 - 0 - 0 - 2
David Lefan
HC Zlín "A"
10 - 0 - 0 - 5
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Los
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Machovský
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Jan Malaník
HC Zlín "B"
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Maňas
TJ Valašské Meziříčí
20 - 0 - 0 - 10
Matěj Martínek
Slavia Fatra Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Nick Matejovič
HC Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Jonáš Mikula
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Mikulec
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Jaro 2013 - 9. kolo - výsledky
video
online
Val.Meziříčí - Vsetín
14 : 18
video
online
Bystřice p.H. - Rožnov p.R.
12 : 18
video
online
Napajedla - U.Hradiště
13 : 21
video
online
Zlín "B" - Zubří
14 : 18
video
online
Luhačovice - Zlín "A"
4 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
9
8
1
0
214 : 89
17
2
Zubří
9
8
1
0
200 : 119
17
3
U.Hradiště
9
7
0
2
165 : 122
14
4
Rožnov p.R.
9
5
1
3
145 : 133
11
5
Vsetín
9
3
1
5
147 : 160
7
6
Napajedla
9
3
1
5
125 : 130
7
7
Bystřice p.H.
9
3
0
6
101 : 135
6
8
Val.Meziříčí
9
3
0
6
129 : 140
6
9
Zlín "B"
9
2
1
6
120 : 159
3
10
Luhačovice
9
0
0
9
67 : 226
0
Tabulka střelců
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
55
David Lefan
HC Zlín "A"
51
Jakub Deák
TJ Rožnov p.R.
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jakub Deák
TJ Rožnov p.R.
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
11
Klára Žůrková
TJ Bystřice pod Hostýnem
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vladimír Maňas
TJ Valašské Meziříčí
20
Dominik Indrák
Slavia Fatra Napajedla
18
Dominik Šnajdr
TJ Bystřice pod Hostýnem
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.