Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
LOLK mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Josef Malina
Mateřský klub
Lesana Zubří
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 17:00
AF127
Zubří B - Uničov A
35 : 24
12.5. 17:00
AF121
Ostrava - Zubří B
31 : 34
5.5. 17:00
AF115
Zubří B - Polanka
36 : 28
28.4. 10:30
AF109
Holešov - Zubří B
25 : 35
21.4. 17:00
AF103
Zubří B - Hranice B
29 : 28
13.4. 17:00
AF097
Napajedla - Zubří B
32 : 29
24.3. 17:00
AF091
Zubří B - Trnávka
33 : 20
16.3. 17:30
AF085
V. Bystřice - Zubří B
43 : 32
10.3. 17:00
AF079
Zubří B - Šumperk
35 : 20
2.3. 10:30
AF073
MHK Karviná - Zubří B
29 : 20
24.2. 17:00
AF067
Zubří B - Vsetín
31 : 28
9.12. 15:00
AF061
Uničov A - Zubří B
21 : 37
2.12. 18:30
AF055
Zubří B - Ostrava
40 : 24
25.11. 16:00
AF049
Polanka - Zubří B
29 : 27
18.11. 17:00
AF043
Zubří B - Holešov
44 : 26
10.11. 16:00
AF037
Hranice B - Zubří B
32 : 40
28.10. 17:00
AF031
Zubří B - Napajedla
23 : 23
21.10. 10:00
AF025
Trnávka - Zubří B
28 : 32
Český pohár mužů
2.9. 15:00
AN020
L.Zubří - MHK Karviná
19 : 21
Zlínská liga - muži
1.6. 14:00
ZA070
Val.Meziříčí - L.Zubří
9 : 15
26.5. 15:00
ZA065
L.Zubří - U.Hradiště
29 : 23
19.5. 15:00
ZA064
L.Zubří - Veselá
30 : 23
11.5. 11:30
ZA060
Rožnov p.R. - L.Zubří
24 : 23
5.5. 15:00
ZA057
L.Zubří - Bystřice p.H. "B"
34 : 20
28.4. 15:00
ZA055
L.Zubří - Val.Meziříčí
24 : 17
20.4. 15:30
ZA050
U.Hradiště - L.Zubří
24 : 28
14.4. 14:00
ZA049
Veselá - L.Zubří
23 : 24
7.4. 15:00
ZA045
L.Zubří - Rožnov p.R.
22 : 23
24.3. 12:30
ZA042
Bystřice p.H. "B" - L.Zubří
23 : 27
17.11. 15:00
ZA039
Val.Meziříčí - L.Zubří
25 : 34
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
video
online
Žeravice B - Kunovice
3 : 23
video
online
V. Bystřice - UP HSC Olomouc
22 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice
10
9
0
1
210 : 56
18
2
Zlín "B"
10
8
0
2
164 : 92
16
3
V. Bystřice
10
6
1
3
114 : 101
13
4
UP HSC Olomouc
10
4
0
6
106 : 166
8
5
UP Olomouc "B"
10
2
1
7
81 : 145
5
6
Žeravice B
10
0
0
10
41 : 156
0
Tabulka střelců
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
66
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
53
Kateřina Helísková
HC Zlín "B"
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimková
SK UP HSC Olomouc "B"
11
Veronika Rozumová
HC Zlín "B"
10
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktorie Darnadyová
SK UP HSC Olomouc "B"
12
Nikol Dušková
SK UP HSC Olomouc "B"
8
Eva Uhlířová
SK Žeravice B
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.