Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Jaroslav Beneš
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
19.1.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
9.12. 16:00
AD063
Ml. Boleslav - Praha 4
23 : 28
Žákovská liga starších žáků
24.3. 16:40
AO153
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
25 : 16
24.3. 14:40
AO150
Ostrava - AŠ Ml. Boleslav
15 : 12
24.3. 13:20
AO148
AŠ Ml. Boleslav - Talent A
18 : 23
24.3. 11:20
AO145
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
23 : 23
24.3. 09:20
AO142
N. Veselí A - AŠ Ml. Boleslav
17 : 9
2.3. 14:30
AO112
AŠ Ml. Boleslav - N. Veselí A
17 : 27
2.3. 11:00
AO109
KP Brno - AŠ Ml. Boleslav
16 : 24
2.3. 08:30
AO107
AŠ Ml. Boleslav - HK B Most
21 : 29
10.2. 16:15
AO080
AŠ Ml. Boleslav - Liberec
25 : 24
10.2. 14:25
AO078
V. Bystřice - AŠ Ml. Boleslav
32 : 26
10.2. 11:40
AO075
Zubří - AŠ Ml. Boleslav
18 : 22
10.2. 09:50
AO073
AŠ Ml. Boleslav - Ivančice
25 : 21
19.1. 16:00
AO028
Zubří - AŠ Ml. Boleslav
21 : 17
19.1. 14:40
AO026
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
14 : 18
19.1. 12:00
AO022
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 4
12 : 12
19.1. 10:40
AO020
AŠ Ml. Boleslav - Jičín
20 : 17
19.1. 08:40
AO017
Talent A - AŠ Ml. Boleslav
20 : 11
Společný přebor staršího žactva
8.6. 16:40
BG133
AŠ Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
20 : 17
8.6. 15:20
BG131
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 15
8.6. 14:00
BG129
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 21
8.6. 12:40
BG127
Sokol Úvaly A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 22
25.5. 15:30
BG113
AŠ Ml. Boleslav - Pardubice
14 : 10
25.5. 13:45
BG110
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
12 : 16
25.5. 12:35
BG108
Kutná Hora - AŠ Ml. Boleslav
10 : 18
25.5. 11:25
BG106
AŠ Ml. Boleslav - Chodov
19 : 11
25.5. 09:40
BG103
Dukla 4 - AŠ Ml. Boleslav
11 : 13
12.5. 17:20
BG090
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 4
24 : 22
12.5. 16:00
BG088
AŠ Ml. Boleslav - S.Vršovice
26 : 7
12.5. 14:00
BG085
AŠ Ml. Boleslav - Dukla 6
18 : 18
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.