Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Pavel Sedláček
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.8.2014
Koučovaná utkání
LOLK mladší žačky - skupina I.
8.6. 00:00
OH029
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
2.6. 10:30
OH022
Žeravice - Zlín "A"
19 : 13
1.6. 13:30
OH027
Zora Olomouc - Zlín "A"
14 : 16
18.5. 17:15
OH021
Zlín "A" - DHK Litovel
19 : 8
11.5. 00:00
OH017
Otrokovice - Zlín "A"
15 : 11
1.5. 09:30
OH014
L.Zubří - Zlín "A"
13 : 14
28.4. 14:45
OH012
Zlín "A" - Zora Olomouc
22 : 12
20.4. 10:30
OH007
Zlín "A" - Žeravice
13 : 11
14.4. 14:00
OH006
DHK Litovel - Zlín "A"
9 : 19
5.4. 16:00
OH002
Zlín "A" - Otrokovice
16 : 9
LOLK mladší žačky - skupina II.
8.6. 11:30
OI014
UP Olomouc "B" - Zlín "B"
4 : 19
8.6. 09:00
OI029
Zlín "B" - UP Olomouc "B"
20 : 7
1.6. 10:00
OI027
Kunovice - Zlín "B"
16 : 11
18.5. 16:00
OI021
Zlín "B" - V. Bystřice
16 : 4
12.5. 15:30
OI017
UP HSC Olomouc - Zlín "B"
7 : 24
12.5. 13:00
OI022
Žeravice B - Zlín "B"
1 : 22
28.4. 13:30
OI012
Zlín "B" - Kunovice
7 : 26
20.4. 11:45
OI007
Zlín "B" - Žeravice B
9 : 1
14.4. 12:30
OI006
V. Bystřice - Zlín "B"
9 : 17
6.4. 09:45
OI002
Zlín "B" - UP HSC Olomouc
19 : 17
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
17.10. 14:45
ZF026
Zlín "C" - Zlín "A"
3 : 31
13.10. 12:15
ZF023
Kunovice - Zlín "C"
21 : 6
12.10. 14:45
ZF024
Zlín "A" - Zlín "B"
23 : 16
7.10. 10:15
ZF018
Zlín "B" - Kunovice
23 : 14
7.10. 09:00
ZF019
Zlín "C" - Otrokovice
7 : 16
29.9. 10:00
ZF015
Otrokovice - Zlín "B"
12 : 17
23.9. 13:45
ZF012
Zlín "C" - L.Zubří
6 : 26
16.9. 09:00
ZF006
L.Zubří - Zlín "B"
13 : 16
8.9. 10:15
ZF004
Zlín "B" - Zlín "C"
13 : 1
Mladší žačky turnaje "A",podzim
1.12. 10:20
ZFA009
Otrokovice - Zlín "B"
3 : 12
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.