Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Milan Buday
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.7.2013
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
2.6. 12:30
AZ200
Zlín "B" - Zlín "A"
10 : 23
2.6. 10:30
AZ198
Poruba - Zlín "B"
20 : 16
1.6. 14:45
AZ193
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 18
1.6. 11:45
AZ190
Slavia - Zlín "B"
23 : 12
1.6. 09:30
AZ188
Háje - Zlín "B"
18 : 12
5.5. 14:30
AZ185
Slavia - Zlín "B"
18 : 12
5.5. 12:15
AZ183
Zlín "B" - Hlučín
18 : 10
5.5. 10:55
AZ182
Zlín "B" - Poruba
11 : 14
14.4. 15:10
AZ163
Zlín "B" - Zora Olomouc
15 : 22
14.4. 13:30
AZ161
DHC Plzeň A - Zlín "B"
8 : 10
14.4. 11:50
AZ159
Zlín "B" - Slavia
15 : 17
14.4. 09:20
AZ156
Zlín "A" - Zlín "B"
23 : 11
23.3. 16:40
AZ138
Zlín "B" - Žirovnice
10 : 9
23.3. 14:00
AZ134
Hlučín - Zlín "B"
13 : 12
23.3. 12:40
AZ132
Zlín "B" - Slavia
13 : 15
23.3. 10:00
AZ128
Poruba - Zlín "B"
17 : 11
23.3. 08:40
AZ126
Zlín "B" - Zlín "A"
7 : 21
2.3. 14:45
AZ124
Zlín "B" - H. Brod
24 : 24
2.3. 11:25
AZ121
Háje - Zlín "B"
27 : 13
2.3. 09:00
AZ119
Zlín "B" - Kobylisy II
25 : 19
9.2. 14:20
AZ078
Zlín "B" - Astra
22 : 14
9.2. 12:40
AZ076
Holečkova - Zlín "B"
13 : 23
9.2. 11:00
AZ074
Zora Olomouc - Zlín "B"
24 : 13
9.2. 09:20
AZ072
Zlín "B" - Hlučín
16 : 18
20.1. 15:20
AZ027
Zlín "B" - Holečkova
22 : 13
20.1. 13:20
AZ024
H. Brod - Zlín "B"
12 : 16
20.1. 12:00
AZ022
DHC Plzeň A - Zlín "B"
12 : 11
20.1. 10:00
AZ019
Zlín "B" - Kobylisy II
20 : 17
20.1. 08:00
AZ016
Zlín "B" - Č.Budějovice
19 : 16
Regionální kvalifikace JV dívky
9.12. 15:00
RKD JV010
Ivančice - Zlín "B"
14 : 21
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.