Pardubický krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
LOLK mladší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
LOLK mladší žačky - skupina II.
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Zlínská liga - muži
Zlínská liga - starší žáci, podzim
Zlínská liga - starší žáci, jaro
Zlínská liga - mladší žáci,podzim
Zlínská liga - mladší žáci,jaro
Zlínská liga - starší žačky,podzim
Zlínská liga - starší žačky,jaro
Zlínská liga - mladší žačky,podzim
Mladší žačky turnaje "A",podzim
Mladší žačky turnaje "B",podzim
Krajské školní ligy
Petra Lhotská
Mateřský klub
DHC Plzeň
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.4. 16:00
AZ164
Slavia - DHC Plzeň A
13 : 7
14.4. 13:30
AZ161
DHC Plzeň A - Zlín "B"
8 : 10
14.4. 11:00
AZ158
DHC Plzeň A - Zlín "A"
11 : 21
14.4. 08:30
AZ155
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
15 : 10
23.3. 15:15
AZ152
DHC Plzeň A - Háje
12 : 25
23.3. 13:35
AZ149
DHC Plzeň A - HC Plzeň
13 : 7
23.3. 11:15
AZ145
H. Brod - DHC Plzeň A
10 : 11
23.3. 08:25
AZ140
Zora Olomouc - DHC Plzeň A
11 : 13
2.3. 14:40
AZ118
DHC Plzeň A - Žirovnice
23 : 13
2.3. 11:25
AZ115
Holečkova - DHC Plzeň A
12 : 16
2.3. 09:00
AZ113
DHC Plzeň A - Zlín "A"
13 : 19
10.2. 14:00
AZ099
DHC Plzeň A - Pardubice
21 : 6
10.2. 12:30
AZ097
Háje - DHC Plzeň A
14 : 15
10.2. 11:00
AZ095
DHC Plzeň A - HC Plzeň
12 : 10
10.2. 08:45
AZ092
Hodonín - DHC Plzeň A
11 : 8
20.1. 16:00
AZ028
Č.Budějovice - DHC Plzeň A
13 : 17
20.1. 14:40
AZ026
DHC Plzeň A - H. Brod
18 : 17
20.1. 12:00
AZ022
DHC Plzeň A - Zlín "B"
12 : 11
20.1. 10:40
AZ020
DHC Plzeň A - Holečkova
19 : 11
20.1. 08:40
AZ017
Kobylisy II - DHC Plzeň A
14 : 10
starší žákyně
19.5. 11:00
D19
Tachov - DHC Plzeň A
12 : 22
8.5. 16:30
D22
DHC Plzeň A - DHC-SVŠ Plzeň
18 : 23
18.4. 17:45
D28
DHC Plzeň A - HC Plzeň
23 : 10
11.4. 17:45
D16
DHC Plzeň A - Šťáhlavy
43 : 7
11.10. 18:00
D13
DHC Plzeň A - HC Plzeň
34 : 8
20.9. 18:00
D10
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
52 : 6
15.9. 13:30
D01
Šťáhlavy - DHC Plzeň A
2 : 31
mladší žákyně
18.5. 11:55
F86
DHC Plzeň A - HC Plzeň
20 : 5
18.5. 09:45
F79
DHC Plzeň A - Tachov
21 : 12
18.5. 08:15
F76
DHC Plzeň A - DHC Plzeň B
23 : 4
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Zlín "A" - L.Zubří
14 : 12
video
online
Žeravice - Zora Olomouc
21 : 11
video
online
DHK Litovel - Otrokovice
10 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
10
8
0
2
191 : 128
16
2
Zlín "A"
10
8
0
2
157 : 122
16
3
L.Zubří
10
5
1
4
155 : 151
11
4
Otrokovice
10
4
0
6
123 : 132
8
5
DHK Litovel
10
3
1
6
122 : 155
7
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
118 : 178
2
Tabulka střelců
Adéla Velková
SK Žeravice
69
Julie Rožková
DHK Litovel
56
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
13
Julie Rožková
DHK Litovel
12
Anna Možíšová
SK Žeravice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
8
Denisa Nováková
DHK Litovel
6
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.